نقاشی دیواری فضاهای استارتاپی، شرکت ها و مراکز رشد و فناوری

در این برگه تعدادی از نمونه کارهای شرکت دیوارنگار در موضوع نقاشی دیواری فضای استارتاپ، دفاتر شرکت ها، مراکز رشد و فناوری و فضاهای کار اشتراکی را مشاهده می کنید. این نقاشی دیواری ها در مجموعه های برتر سراسر کشور اجرا شده اند. برخی از این مجموعه ها عبارت اند از: پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات ریاست جمهوری واقع در گرمدره، مرکز رشد اطلاعات و ارتباطات ریاست جمهوری در شهر سمنان، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی و شتابدهنده روشا (دانشگاه تهران)، مرکز نوآوری برنا همراه اول در نلسون ماندلا، شرکت دکوراسیون مکعب در نلسون ماندلا و باغ کتاب قم.

برای مشاوره، درخواست بازدید یا سفارش اجرا با این شماره ها در تماس باشید:

۰۲۱۲۸۴۲۱۰۷۹

۰۹۱۲۴۰۴۶۱۱۷

چه طرح هایی میشود انتخاب کرد؟

همان طور که در نمونه کارهای ما دیدید، در فضاهای استارتاپی و کسب وکار، عموما از طرح های وکتور یا اسکچ (اسکیس) و همین طور متن ها و تکست های دارای مفهوم انگیزشی و مرتبط با کسب و کار استفاده می شود. هر چند راه همیشه برای افراد جسور و خلاق باز است. شاید شما بخواهید فضایی متفاوت تر را تجربه کنید.

به هر حال استفاده از یک تم یا پالت رنگی مرتبط با شاخه کسب و کار برای هویت بخشی سازمانی در این گونه فضاها از مهم ترین موضوعات است.

قیمت ها چطور محاسبه می شود؟

در ارتباط با هزینه ها به شکل مفصل در اینجا توضیح داده ایم. به صورت خلاصه نقاشی دیواری در فضای استارتاپی و داخلی شرکت ها بر اساس طرح قیمت گذاری می شود. مثلا ممکن یک نقاشی ساده روی یک دیوار ۳در۴ کم هزینه تر از یک نقاشی پرکار روی دیوار ۱در۲ باشد.

برای فضای من چه پیشنهادی دارید؟

نقاشی دیواری با توجه به موقعیت دیوارها، ارتفاع سقف، چیدمان، طرح و رنگ مبلمان و به صورت کلی با توجه به شرایط هر مکان، ویژگی های متفاوتی خواهد داشت. برای انتخاب بهترین سبک نقاشی و همچنین بهترین طرح با توجه به بودجه تان، می توانید ویدئوی فضا را ارسال کنید یا درخواست بازدید فضایتان را داشته باشید.

۰۹۱۲۴۰۴۶۱۱۷