آموزش نقاشی دیواری 300x225 - ثبت نام نهایی ورکشاپ دیوارنگار (مهر 1398، تهران)
اطلاعیه

ظرفیت باقی مانده جهت ثبت نام: ۱ نفر

برگزاری کارگاه آموزشی نقاشی دیواری در مهر ماه ۱۳۹۸ در تهران با ظرفیت محدود.

کارگاه پیش رو دارای دو بخش آموزش تئوری و عملی است. هنرجو پس از آموزش مختصر تئوریک شروع به کار عملی کرده و با هدایت مربی، از نزدیک و به صورت واقعی با اجرای کار دیوارنگاری آشنا خواهد شد و حداقل یک اجرا روی دیوار را شروع کرده و با همراهی مرحله به مرحله مربی، آن را به اتمام خواهد رساند.

سرفصل‌های آموزشی ورکشاپ نقاشی دیواری:

 • بخش طراحی:

  ۱- آموزش انتخاب طرح مناسب، ۲- آموزش طراحی روی کاغذ ۳- آشنایی با نرم افزارهای مختلف جهت طراحی کامپیوتری

 • بخش آشنایی با ابزار و لوازم نقاشی:

  ۱- معرفی انواع رنگ‌ها و برندهای موجود در بازار کشور ۲- آشنایی، مشاهده و استفاده از ابزارهای مختلف (انوع قلم‌موهای ساختمانی و هنری، رول و غلتک، کمپرسور، پیستوله و ایربراش)

 • بخش اجرای نقاشی روی دیوار: 

  ۱- آموزش انواع روش‌های اجرای نقاشی روی دیوار به صورت عملی. ۲- آموزش و شناخت جنس‌های مختلف زیرکار (آجر، سیمان، گچ، شیشه، چوب و…)

 • ایمنی در کار نقاشی دیواری: 

  ۱- آشنایی با خطرات کار نقاشی دیواری ۲٫آموزش روش‌های پیشگیری از خطرات احتمالی و بیماری‌ها

 • تیم سازی و ورود به بازارکار:

  ۱- آشنایی با نکات مهم تیم سازی ۲- امکان تیم سازی با سایر هنرجوها ۳- امکان همکاری با شرکت دیوارنگار ۴- بحث و توفان فکری در رابطه با ورود به بازار کار.

کارگاه پیش رو در سه جلسه در روزهای سه شنبه،  چهارشنبه و پنج شنبه  نهم، دهم و یازدهم مهر از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۵ در سرای محله قبا، واقع در تهران، خیابان شریعتی، رویروی متروی شریعتی، خیابان قبا، خیابان زیبا، جنب پارک نصر برگزار خواهد شد و با توجه به ظرفیت بسیار محدود، مشخصاً اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کرده باشند.

هزینه شرکت در این ورکشاب  ۹۰۰ (نهصد) هزار تومان است. تمام ابزارها و رنگ‌های مورد نیاز (به علاوه پذیرایی میان وعده و ناهار) توسط دیوارنگار تهیه شده و در اختیار هنرجوها قرار خواهد گرفت و نیازی به همراه آوردن هیچ وسیله ای توسط هنرجو نخواهد بود. البته به جز یک دفتر و خودکار!

جهت ثبت نام نهایی، پس از واریز مبلغ نه میلیون ریال (۹٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال)‌ به شماره کارت زیر و تکمیل فرم پیش رو، تصویر فیش واریزی را از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره همراه ۰۹۱۹۵۷۵۲۵۱۷ ارسال بفرمایید.

شماره کارت: ۵۰۲۲٫۲۹۱۰٫۵۴۷۶٫۱۰۳۴ بانک پاسارگاد به نام سیدآرمان فرج الهی

فرم ثبت نام نهایی